Menu

Projektowanie i tworzenie landing page, które konwertują to zadnie dla profesjonalistów

Zaprojektujemy i stworzymy stronę typu landing page, która wesprze Twoje działania marketingowe: pozyska kontakty, zwiększy sprzedaż lub zrealizuje inne cele np. pobranie e-booków zapisanie się do newslettera itp..

Zamów darmową wycenę

Na co możesz liczyć?

Dowiedz się, dlaczego za stworzenie Twojego landing page powinniśmy odpowiadać właśnie my.

 • Unikalny i indywidualny projekt graficzny, przygotowany dla Ciebie

  nie pracujemy na gotowych szablonach ani wcześniej przygotowanych schematach – dopilnujemy, aby Twój landing page był jedyny i niepowtarzalny

 • Prosty, a zarazem charakterystyczny design, który podniesie Twoje wyniki

  łączymy atrakcyjny wygląd z pełną użytecznością po to, aby Twoja strona cieszyła oko i przynosiła konkretne rezultaty

 • Pomoc ekspertów z 7-letnią praktyką w projektowaniu

  na każdym etapie współpracy podzielimy się z Tobą najlepszymi doświadczeniami oraz mnóstwem wartościowej wiedzy

Zamów darmową wycenę

Co otrzymujesz w pakiecie?

Strona typu landing page, którą dla Ciebie wykonamy będzie:

Jedyna w swoim rodzaju

Dopilnujemy, aby Twój landing page odznaczał się unikalną grafiką, która jednoznacznie będzie podkreślała charakter Twojej marki, a także pozwalała wspierać budowanie jej postrzegania pośród obecnych, jak i przyszłych klientów.

Przygotowana w zgodzie z aktualnymi z zasadami User-Experience (użyteczności)

Szczególny nacisk położymy na to, aby Twój landing page był czytelny i niezwykle prosty w obsłudze. W ten sposób odwiedzający Cię użytkownicy z łatwością wykonają akcję, na której najbardziej Ci zależy.

Dostosowana do obsługi mobilnej i stacjonarnej

Ponad połowa użytkowników sieci korzysta z niej za pomocą smartfonów lub tabletów. Weźmiemy to pod uwagę i zadbamy, aby landing page wyświetlał się i działał tak samo dobrze – bez względu na rodzaj urządzenia.

Nieprzeładowana i działająca w szybki i płynny sposób

Zapewnimy Ci wszystkie niezbędne funkcjonalności (w tym formularze, kalkulatory itp.), a jednocześnie zadbamy, aby Twój landing page posiadał tylko to, co niezbędne. W ten sposób strona będzie działała ekspresowo, co docenią Twoi odbiorcy.

Wykonana od A do Z – z dbałością o najmniejszy detal

Odpowiemy za całość prac związanych z wdrożeniem Twojej nowej strony. Przygotujemy makiety, projekt graficzny, a na koniec – zajmiemy się wdrożeniem w pełni funkcjonalnego landing page.

Projektowanie landing page – portfolio

Zobacz, z kim już pracowaliśmy oraz jak wyglądają nasze dotychczasowe realizacje.

Jarmark Łaski

Łaski Dom Kultury / 2019-2020 / Identyfikacja wizualna / Strony internetowe / UX/UI

zobacz projekt

DP Trans

DP Trans / 2019 / Strony internetowe / UX/UI

zobacz projekt

Jak to działa?

Sprawdź poszczególne etapy projektowania i wdrażania Twojej strony typu landing page.

  1. Poznanie Twoich potrzeb.

  To jedna z najważniejszych części, która pozwoli na przygotowanie landing page zgodnego z Twoimi oczekiwaniami. Udostępnimy Ci dedykowany brief i poprosimy o udzielenie odpowiedzi na serię pytań. Nie masz na to czasu? Żaden problem! Zamiast briefu możemy umówić się na telefon lub spotkanie, podczas którego omówimy wszelkie szczegóły.

 • 2. Doprecyzowanie szczegółów.

  Wkrótce wrócimy do Ciebie z dodatkowymi pytaniami, dzięki którym upewnimy się, czy wszystko się zgadza. Ten etap pozwoli sprawdzić, czy obie strony na pewno dobrze się zrozumiały.

 • 3. Przygotowanie wireframes.

  W pierwszym etapie przekażemy Ci wstępną makietę landing page. To ona umożliwi Ci zapoznanie się z docelowym układem oraz planowanym wyglądem strony. Ten punkt jest dobrowolny, co oznacza, że możesz z niego zrezygnować.

 • 4. Przedstawienie koncepcji.

  Następnie przekażemy Ci projekt, na którym zobaczysz najważniejsze założenia, a także poznasz ogólny design landing page. Ten etap będzie też okazją do wyrażenia Twojej opinii, spostrzeżeń oraz uwag.

 • 5. Dopracowanie projektu.

  Po zapoznaniu się z Twoją opinią – wprowadzimy ewentualne zmiany. W dalszej kolejności przystąpimy do ostatecznego doszlifowania oraz rozpoczniemy prace nad wdrożeniem landing page.

 • 6. Dostarczenie gotowego landing page.

  To końcowy etap naszej współpracy. Wykonamy szereg testów, a następnie przekażemy Ci w pełni dopracowany i funkcjonalny serwis – gotowy na wspieranie Twoich działań!

Zamów darmową wycenę

Projektowanie i tworzenie landing page – cennik

Koszty projektowania i tworzenia landing page zawsze ustalamy indywidualnie, ponieważ każdy projekt strony internetowej jest całkowicie inny i wymaga indywidualnego podejścia.

Zamów projekt landing page

+48 518 518 559 biuro@braciakonieczni.pl

Narutowicza 19a / lok. 3, 98-100 Łask

Albo po prostu skorzystaj z formularza dostępnego po prawej stronie 😊.

  Administratorem Twoich danych jest Mateusz Konieczny. Kliknij i dowiedz się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych

  Projektowanie i tworzenie landing page – dlaczego tego potrzebujesz?

  Landing page (tzw. strona lądowania) to specyficzny rodzaj serwisu internetowego, którego struktura opiera się na pojedynczej stronie (zakładce). Z uwagi na taką budowę – landing page wykorzystuje się przede wszystkim w działaniach marketingowych, nastawionych na jeden konkretny cel. W zależności od potrzeb firmy, może to być: pozyskiwanie kontaktów (tzw. generowanie leadów), sprzedaż produktów i usług, a także wywoływanie innych pożądanych akcji (np. pobrań e-booków, raportów, prezentacji, kursów itp.). Dobrze przygotowana landing page uzupełnia kampanie reklamowe prowadzone w szeroko rozumianych mediach społecznościowych, e-mail marketingowych czy płatnych systemach reklamowych jak Google Ads. Strona tego typu może także generować ruch z wyników organicznych. Prawidłowo wykonana, nakierowana na bardzo konkretną frazę, wspiera działania mające na celu uzyskanie dobrej pozycji w wynikach wyszukiwania Google Twojego serwisu internetowego.

  Landing page zaprojektowany w profesjonalny sposób odznacza się prostą, a czasami wręcz minimalistyczną budową. Dodatkowo, jego innymi ważnymi elementami są: mobile-friendly, czyli sprawne działanie na urządzeniach mobilnych oraz user-experience, czyli konstrukcja zapewniająca czytelność oraz prostą obsługę. Warto podkreślić, że strony typu landing page powinny ładować się w ekspresowym tempie, co wpływa na ich postrzeganie w oczach użytkowników.

  Nasza agencja dostarcza kompleksowe usługi tworzenia stron typu landing page. W ramach naszych działań zajmujemy się przygotowywaniem projektów graficznych, kodowaniem, konfiguracją, jak i pełnym wdrożeniem gotowych stron. Jeżeli chcesz, aby Twój landing page zaczął realizować Twoje cele i przynosić realne konwersje – skontaktuj się z nami.