Menu

Projektowanie sklepów internetowych, które skłaniają do zakupów jest sztuką

Agencja Bracia Konieczni zapewni Ci nowoczesny, użyteczny i funkcjonalny projekt sklepu internetowego. Taki, który będzie nie tylko ładny, ale przede wszystkim skutecznie wpłynie na wzrost Twojej sprzedaży.

Zamów darmową wycenę

Na co możesz liczyć?

Pozyskaj informacje, dlaczego warto, aby za projekt Twojego sklepu internetowego była odpowiedzialna nasza agencja.

 • W 100% indywidualny projekt, od początku tworzony wyłącznie z myślą o Tobie

  nie na gotowych szablonach, motywach, czy gdzieś już opublikowanych grafikach – Twój e-sklep będzie jedynym takim serwisem – gwarantujemy!

 • Wyjątkowy design, mocno wyróżniający Cię na tle konkurencji

  zastosujemy innowacyjne rozwiązania, zapewnimy wysoki poziom estetyczny oraz zadbamy o każdy szczegół – tak, aby docenili to wszyscy Twoi klienci

 • Pomoc projektantów, mogących pochwalić się blisko 10-letnim doświadczeniem

  specjalistyczne wsparcie w postaci wartościowej wiedzy i cennych wskazówek udzielanych na każdym etapie naszej współpracy

Zamów darmową wycenę

Co otrzymujesz w pakiecie?

Projekt sklepu internetowego, który dla Ciebie zrobimy będzie:

Jedyny w swoim rodzaju i całkowicie unikalny

Dostarczymy Ci projekt sklepu internetowego, którego wygląd, struktura, jak i planowane funkcjonalności istotnie wyróżnią Cię spośród konkurencji.

Zadbamy również o to, aby był on w pełni spójny z całą Twoją marką.

W pełni użyteczny i zgodny z tzw. zasadami UX

Dopilnujemy jego czytelności i pełnej wygody, a cały e-commerce zostanie zaprojektowany tak, aby odwiedzający Cię użytkownicy korzystali z Twojego sklepu internetowego z czystą przyjemnością.

Dopasowany do działania na urządzeniach mobilnych oraz stacjonarnych

Kierując się zasadą pt. mobile first, upewnimy się, że Twój nowy sklep internetowy będzie tak samo prosty i przyjemny w obsłudze na urządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnych.

Dostarczony w wygodnej postaci

Weźmiemy pod uwagę również wysiłki Twojego programisty. Bowiem gotowe projekty e-sklepu zostaną mu dostarczone w prostych plikach, które ułatwią mu proces tworzenia sklepu internetowego.

Projekty sklepów internetowych – portfolio

Dowiedz się, dla kogo już pracowaliśmy i jakie projekty sklepów online wyszły prosto z naszego studia.

Gym Wear

Gym Wear / 2020 / Sklepy internetowe / UX/UI

zobacz projekt

Jak to działa?

Sprawdź poszczególne etapy projektowania Twojego własnego sklepu internetowego.

 • 1. Poznanie Twoich potrzeb.

  Jest to bardzo ważny elementy, ponieważ to od niego w dużej mierze zależy, jak ostatecznie będzie prezentował się Twój e-sklep. Udostępnimy Ci brief zawierający serię pytań lub umówimy się na krótki telefon bądź spotkanie, podczas których porozmawiamy o Twoich wymaganiach.

 • 2. Doprecyzowanie szczegółów.

  Po krótkim czasie zwrócimy się do Ciebie z serią dodatkowych pytań. Ich zadanie pozwoli nam na weryfikację, czy wszystko się zgadza. W ten oto sposób sprawdzimy, czy na pewno dobrze się zrozumieliśmy ????.

 • 3. Przygotowanie wireframes.

  Dostarczymy Ci ogólną makietę sklepu internetowego. Dzięki niej zapoznasz się z proponowanym układem oraz planowanym designem. Ten punkt jest opcjonalny i możesz z niego zrezygnować.

 • 4. Przedstawienie koncepcji.

  W ustalonym terminie prześlemy Ci wstępny projekt, pokazujący najważniejsze założenia i prezentujący proponowany wygląd Twojego sklepu. Następnie, bacznie wysłuchamy Twoich uwag, komentarzy i spostrzeżeń.

 • 5. Dopracowanie projektu.

  Po dokładnym przeanalizowaniu Twojej opinii, dokonamy niezbędnych zmian oraz korekt. Potem usiądziemy do dopracowania koncepcji i przygotowania pozostałych widoków sklepu internetowego.

 • 6. Dostarczenie gotowych plików.

  A to już finisz naszej owocnej współpracy. Po uzyskaniu akceptacji, przygotujemy pliki, a następnie przekażemy je prosto do programisty, który zajmie się zbudowaniem Twojego sklepu e-commerce.

Zamów darmową wycenę

Projektowanie sklepów internetowych – cennik

Koszty projektowania sklepów internetowych zawsze ustalamy indywidualnie, ponieważ każdy projekt sklepu internetowego jest całkowicie inny i wymaga indywidualnego podejścia.

Zamów projekt sklepu internetowego

+48 518 518 559 biuro@braciakonieczni.pl

Narutowicza 19a / lok. 3, 98-100 Łask

Albo po prostu skorzystaj z formularza dostępnego po prawej stronie 😊.

  Administratorem Twoich danych jest Mateusz Konieczny. Kliknij i dowiedz się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych

  Projekt sklepu internetowego typu e-commerce – dlaczego go potrzebujesz?

  Uruchomienie każdego sklepu internetowego wiąże się z koniecznością przygotowania profesjonalnego projektu, uwzględniającego zarówno aspekty wizualne, jak i czysto funkcjonalne. Takie działanie pozwala nie tylko na dokładnie zaplanowanie poszczególnych kroków wdrożenia platformy e-commerce. Jego rolą jest również istotne wpływanie na oszczędność czasu i pieniędzy, czyli z punktu widzenia biznesu – elementów bardzo istotnych.

  Odpowiedni projekt sklepu internetowego musi cechować się kilkoma wybranymi punktami, bez których nie można mówić o wysokiej jakości oraz przyszłej skuteczności. Kluczową z nich jest sam design, czyli elementy wpływający na to, jak e-sklep jest odbierany przez klientów. Równie ważną rolę odgrywa UX, czyli to, czy e-commerce jest prosty w obsłudze i w pełni intuicyjny. Elementem, o którym nie można również zapomnieć jest pełna funkcjonalność zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i sprzęcie mobilnym.

  Nasza agencja marketingowa zajmuje się opracowywaniem projektów sklepów internetowych od A do Z. Najpierw wnikliwie słuchamy potrzeb naszych klientów, weryfikujemy ich konkurencję oraz rynek, na którym działają, aby następnie dostarczać sprawdzone, niezawodne, a przede wszystkim nowoczesne projekty sklepów online, których rolą jest zwiększanie sprzedaży poprzez sieć.