Menu

Projektowanie stron internetowych przyjaznych i atrakcyjnych dla odbiorców zleć firmie z doświadczeniem na rynku

Dostarczymy Ci w pełni funkcjonalny projekt strony www, którego nowoczesność, użyteczność, a także świetny i unikalny wygląd zdobędą uznanie Twoich odbiorców.

Zamów darmową wycenę

Na co możesz liczyć?

Dowiedz się, dlaczego warto, aby projektowaniem Twojej strony internetowej zajęła się właśnie nasza firma.

 • W pełni indywidualny projekt, od podstaw przygotowany wyłącznie dla Ciebie

  bez gotowych szablonów, motywów, czy wcześniej publikowanych grafik – Twoja strona będzie jedyna w swoim rodzaju

 • Nieprzeciętny design, który wyróżni Cię spośród konkurencji

  nowoczesne rozwiązania, dbałość o szczegóły i świetna estetyka, które docenisz Ty, jak i Twoi klienci

 • Wsparcie profesjonalistów z 10-letnim doświadczeniem w projektowaniu

  dostęp do sprawdzonej wiedzy oraz cennych wskazówek – i to na każdym etapie współpracy

Zamów darmową wycenę

Co otrzymujesz w pakiecie?

Projekt strony internetowej, który dla Ciebie przygotujemy będzie:

Unikalny i jedyny w swoim rodzaju

Otrzymasz od nas projekt dopasowany do charakteru Twojej firmy, produktów i usług znajdujących się w Twojej ofercie, a przede wszystkim taki, który pozytywnie wyróżni Cię na tle konkurencji.

Zgodny z zasadami UX (użyteczności)

Cała strona zostanie zaplanowana w ten sposób, aby jej układ, wygląd, jak i struktura były w 100% czytelne, a odwiedzający ją użytkownicy nie mieli żadnych problemów z korzystaniem z całego serwisu.

Dostosowany do urządzeń mobilnych i stacjonarnych

Zadbamy także o to, aby projekt Twojej strony internetowej był tak samo funkcjonalny na urządzeniach mobilnych typu smartfon oraz tablet, jak i stacjonarnych (laptop, komputer).

Dostarczony w przystępnej formie

Ułatwimy pracę Twojemu programiście. Gotowe projekty udostępnimy mu bowiem w bardzo wygodnych plikach, z pomocą których bez problemu zakoduje Twoją nową stronę internetową.

Projekty stron internetowych – portfolio

Zobacz, dla kogo pracowaliśmy i jakie projekty stron www przygotowaliśmy do tej pory.

Łaski Dom Kultury

Łaski Dom Kultury / 2019 – 2020 / Strony internetowe / UX/UI

zobacz projekt

Jarmark Łaski

Łaski Dom Kultury / 2019-2020 / Identyfikacja wizualna / Strony internetowe / UX/UI

zobacz projekt

Jak to działa?

Sprawdź poszczególne etapy projektowania Twojej strony internetowej.

 • 1. Poznanie Twoich potrzeb.

  Jest to wyjątkowo ważna część, ponieważ to od niej zależy, jak finalnie będzie prezentowała się Twoja strona www. Dla Twojej wygody udostępnimy Ci brief, w ramach którego odpowiesz na serię pytań lub po prostu umówimy się na telefon bądź spotkanie, na którym porozmawiamy sobie o Twoich wymaganiach.

 • 2. Doprecyzowanie szczegółów.

  Po kilku godzinach lub dniach wrócimy do Ciebie z serią pytań, które pozwolą nam na sprawdzenie, czy wszystko się zgadza. W ten sposób zweryfikujemy, czy aby na pewno dobrze się zrozumieliśmy.

 • 3. Przygotowanie wireframes.

  Udostępnimy Ci wstępną makietę strony www, dzięki której zapoznasz się z jej układem oraz planowanym wyglądem. Ten punkt jest całkowicie dobrowolny i możesz z niego zrezygnować.

 • 4. Przedstawienie koncepcji.

  W ustalonym terminie przekażemy Ci projekt, zawierający kluczowe założenia oraz prezentujący ogólny design Twojej strony. Na tym etapie poczekamy na Twoje uwagi, spostrzeżenia oraz komentarze. Chętnie przyjmiemy zarówno słowa krytyki, pochwały, jak i cenne wskazówki.

 • 5. Dopracowanie projektu.

  Po przeanalizowaniu Twojej opinii, wprowadzimy niezbędne zmiany i korekty. Następnie, przystąpimy do ostatecznego dopracowania całej koncepcji oraz przygotowania pozostałych widoków strony www.

 • 6. Dostarczenie gotowych plików.

  To już ostatni etap naszej owocnej współpracy. Po Twojej akceptacji, przygotujemy pliki, aby następnie przekazać je programiście, który zajmie się wykonaniem Twojej nowej strony internetowej.

Zamów darmową wycenę

Projektowanie stron internetowych – cennik

Koszty projektowania stron internetowych zawsze ustalamy indywidualnie, ponieważ każdy projekt strony internetowej jest całkowicie inny i wymaga indywidualnego podejścia.

Zamów usługi rozwoju i obsługi e-sklepów

+48 518 518 559 biuro@braciakonieczni.pl

Narutowicza 19a / lok. 3, 98-100 Łask

Albo po prostu skorzystaj z formularza dostępnego po prawej stronie 😊.

  Administratorem Twoich danych jest Mateusz Konieczny. Kliknij i dowiedz się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych

  Projekt strony internetowej – dlaczego jest Ci potrzebny?

  Wdrożenie każdej strony internetowej powinno zaczynać się od opracowania jej profesjonalnego projektu graficznego. To dzięki niemu można nie tylko zaoszczędzić cenny czas i pieniądze, ale przede wszystkim wyeliminować ewentualne błędy oraz poprawki, których korygowanie na etapie wdrożenia jest już dużo bardziej problematyczne.

  Profesjonalny projekt strony www, powinien odznaczać się kilkoma niezmiennymi cechami. Po pierwsze pełną użytecznością, czyli faktem, że strona jest projektowana w zgodzie ze standardami user experience (UX). Po drugie pełną funkcjonalnością na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych. Po trzecie, prawdziwie profesjonalny projekt powinien być szyty na miarę czyli wykonany od podstaw i dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz specyfiki działalności danego klienta.

  W naszej agencji zajmujemy się kompleksowym przygotowywaniem projektów stron internetowych. Biorąc pod uwagę najnowsze trendy, cele, jakie ma realizować projektowany serwis, a także osobiste preferencje klientów – przygotowany wysokiej klasy projekty. Takie, obok których nie da się przejść obojętnie.