Menu

Zajmiemy się rozwojem i obsługą Twojej aplikacji internetowej.

Odpowiemy za nadzór nad jej funkcjonowaniem, wprowadzanie zmian, regularne aktualizacje oraz wszystko, co potrzebne, aby wspierała działanie Twojej firmy.

Zamów darmową wycenę

Na co możesz liczyć?

Zobacz, na czym polegają nasze usługi związane z obsługą i rozwojem aplikacji internetowych.

 • Poprawa i rozbudowa

  prowadzimy kompleksowe prace skupione na rozwijaniu dotychczasowych, jak i wdrażaniu nowych funkcjonalności

 • Stały nadzór i aktualizacje

  wprowadzamy modyfikacje pozwalające na sprawne i bezproblemowe korzystanie z aplikacji

 • Bezpieczeństwo

  pilnujemy, aby aplikacja była stabilna, chroniona, a korzystanie z niej – w pełni bezpieczne dla użytkowników

Zamów darmową wycenę

Co otrzymujesz w pakiecie?

Za sprawną naszej oferty rozwoju i obsługi aplikacji internetowych zyskasz:

Usługi grupy doświadczonych specjalistów

Od programistów i testerów, poprzez copywriterów i UX/UI designerów, na grafikach i marketerach kończąc. Zapewnimy Ci pełne wsparcie, dzięki któremu Twoja aplikacja zyska opiekę od A do Z.

Szybka reakcja

Do obsługi Twojego projektu oddelegujemy indywidualnego opiekuna, który będzie odpowiadał za nadzór, jak i sprawny przebieg wszelkich prac. Dzięki stałej współpracy Twoje sprawy będą podejmowane w kilka chwil od ich zgłoszenia.

Atrakcyjne stawki i oszczędności

Stała współpraca przyniesie Ci jeszcze jedną korzyści – w postaci ograniczenia wydatków. Wraz z pakietem godzinowym zaproponujemy Ci wysokie rabaty – zarezerwowane wyłącznie dla stałych klientów.

Obsługa aplikacji internetowych – portfolio

Zapoznaj się z projektami, w których mieliśmy okazję uczestniczyć.

iBuyers.pl

iBuyers / 2020 / Identyfikacja wizualna / Strony internetowe / Systemy dedykowane / UX/UI

zobacz projekt

Konfigurator okien

FINTECNIC / 2017 – 2021 / Systemy dedykowane

zobacz projekt

Jak to działa?

Sprawdź, jak wyglądają poszczególne etapy pracy nad obsługą i rozwojem aplikacji internetowych.

 • 1. Poznanie Twoich potrzeb.

  Pierwszy krok to kontakt. Zaczniemy od briefu lub krótkiej rozmowy, dzięki której poznamy Twoje potrzeby i plany na przyszłość.

 • 2. Doprecyzowanie szczegółów.

  Przeanalizujemy pozyskanie informacje, a następnie wrócimy z konkretnym planem oraz gotową wyceną. Gdy je zaakceptujesz – podpiszemy umowę i weźmiemy się do pracy.

 • 3. Bieżąca obsługa.

  Opiekun oraz grupa specjalistów będą do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach . Wystarczy, że dasz nam znać!

Zamów darmową wycenę

Cennik obsługi i rozwoju aplikacji internetowych

Koszty obsługi i rozwoju aplikacji internetowych zawsze ustalamy indywidualnie, ponieważ każdy projekt jest całkowicie inny i wymaga indywidualnego podejścia.

Zamów usługi obsługi i rozwoju aplikacji www

+48 518 518 559 biuro@braciakonieczni.pl

Narutowicza 19a / lok. 3, 98-100 Łask

Albo po prostu skorzystaj z formularza dostępnego po prawej stronie 😊.

  Administratorem Twoich danych jest Mateusz Konieczny. Kliknij i dowiedz się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych

  Obsługa połączona z regularnym rozwojem aplikacji internetowych. Dlaczego sprawdzi się w Twojej firmie?

  Aplikacje internetowe (zwłaszcza te tworzone i rozwijane z myślą o urządzeniach mobilnych) cieszą się coraz większą popularnością. Rosnąca ilość firm zaczyna dostrzegać ich potencjał. Z jednej strony aplikacje internetowe stanowią świetną platformę do komunikacji i angażowania klientów. Z drugiej natomiast – rolą aplikacji internetowych może być bieżące wsparcie wewnętrznych procesów w firmie. Wspomniane aplikacje mogą się sprawdzać m.in. w działach handlowych, logistycznych, a nawet księgowych, w których odpowiadają za sprawny i bezpieczny przepływ danych, wymianę informacji, a także wiele innych aspektów.

  Działalność naszej agencji skupia się na bieżącej obsłudze oraz rozwijaniu już istniejących aplikacji internetowych. Zajmujemy się pełnieniem nadzoru nad ich sprawnym funkcjonowaniem. Prowadzimy prace programistyczne mające na celu poprawianie obecnych oraz dodawanie nowych opcji. Aż wreszcie – jesteśmy odpowiedzialni za ich stabilność i pełną ochronę użytkowników.

  Jeśli zależy Ci na współpracy z firmą, która stawia na jakość i terminowość – jesteś we właściwym miejscu. Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o możliwościach i korzyściach, jakie mogą zapewnić Ci nasze usługi obsługi i rozwoju aplikacji internetowych.