Menu

Obsługa serwisów internetowych polega na systematycznej aktualizacji treści i oprogramowania a także dostosowywaniu serwisu do aktualnych trendów

Zapewnimy Ci pełne wsparcie w zakresie bieżącego administrowania, rozwijania oraz udoskonalania serwisu internetowego.

Zamów darmową wycenę

Na co możesz liczyć?

Dowiedz się, co wchodzi w skład naszych usług związanych z obsługą serwisów internetowych.

 • Bieżący rozwój

  realizujemy prace programistyczne, graficzne i promocyjne, które odpowiadają za budowanie marki, promocję i generowanie sprzedaży

 • Regularne aktualizacje

  przeprowadzamy niezbędne modyfikacje i zmiany mające na celu zabezpieczenie serwisu oraz poprawę jego funkcjonowania

 • Wszechstronna ochrona

  sprawujemy pełny nadzór nad bezpieczeństwem oraz stabilnością serwisu www

Zamów darmową wycenę

Co otrzymujesz w pakiecie?

Dzięki naszym usługom obsługi i rozwoju serwisów www zyskasz:

Dostęp do topowych specjalistów z branży

Nie musisz tracić czasu na rekrutację czy poszukiwanie osób odpowiedzialnych za różne obszary Twojej strony. Z nami, tylko w jednym miejscu, otrzymasz wszechstronne wsparcie doświadczonych programistów, grafików, a także ekspertów od marketingu.

Ekspresowa realizacja – nawet w kilka min. od zgłoszenia

Stali klienci mają u nas priorytet. Dlatego przydzielimy Ci indywidualnego opiekuna, a każde Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone zaledwie w kilka minut od jego otrzymania. Wystarczy, że napiszesz maila lub skontaktujesz się z nami telefonicznie.

Przystępne ceny i wymierne oszczędności

Stała współpraca jest dla Ciebie korzystna także pod względem finansowym. Kupując godzinowy pakiet wsparcia otrzymasz atrakcyjną wycenę, dzięki której ograniczysz swoje wydatki nawet o kilkadziesiąt procent.

Obsługa serwisów internetowych – portfolio

Zobacz, kto już korzysta z naszego wsparcia.

E9 Controls

E9 Controls / 2020 / Identyfikacja wizualna / Strony internetowe / UX/UI

zobacz projekt

DP Trans

DP Trans / 2019 / Strony internetowe / UX/UI

zobacz projekt

Jak to działa?

Sprawdź, jak przebiega współpraca w zakresie obsługi i rozwoju serwisów www.

 • 1. Poznanie Twoich potrzeb.

  Całą współpracę rozpoczniemy od kontaktu oraz dokładnego zapoznania się z Twoimi potrzebami. W tym celu poprosimy Cię o uzupełnienie briefu lub odbycie krótkiej rozmowy.

 • 2. Doprecyzowanie szczegółów.

  Na podstawie zdobytych informacji – przedstawimy Ci plan działania oraz wycenę. Gdy spotkają się z Twoją akceptacją – podpiszemy umowę i rozpoczniemy współpracę.

 • 3. Bieżąca obsługa.

  Będziemy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach . Wystarczy, że dasz nam znać, a szybko przystąpimy do prac, które nam zlecisz.

Zamów darmową wycenę

Obsługa serwisów internetowych – cennik

Koszty obsługi i rozwoju stron internetowych zawsze ustalamy indywidualnie, ponieważ każdy projekt jest całkowicie inny i wymaga indywidualnego podejścia.

Zamów usługi rozwoju i obsługi strony internetowej

+48 518 518 559 biuro@braciakonieczni.pl

Narutowicza 19a / lok. 3, 98-100 Łask

Albo po prostu skorzystaj z formularza dostępnego po prawej stronie 😊.

  Administratorem Twoich danych jest Mateusz Konieczny. Kliknij i dowiedz się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych

  Bieżąca obsługa i rozwój stron internetowych – dlaczego Twoja firma ich potrzebuje?

  Internet, a zwłaszcza Twoja konkurencja – nigdy nie stoją w miejscu. Rozwój technologii, zmiany zachowań oraz wymagań samych użytkowników, a do tego warunków rynkowych to wszystko sprawia, że należąca do Twojej firmy nawet najlepiej zaprojektowana strona internetowa ciągle musi “żyć”. Wymaga aktualizacji, rozwoju, zmiany zawartości, a także dodawania nowych funkcjonalności, które wspierają jej odbiór i ułatwiają jej eksplorowanie.

  Te działania są o tyle ważne, ponieważ decydują o wynikach Twojej firmy – jej wizerunku, zasięgach oraz oczywiście sprzedaży. Nawet kilkutygodniowy przestój może sprawić, że Twoja konkurencja Cię wyprzedzi, a Ty – przekonasz się o tym bardzo boleśnie.

  Chcesz mieć pewność, że nie pozostajesz “w tyle”, a zamiast tego – wytyczasz trendy w swojej branży? W takim razie z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta, dzięki której Twój serwis internetowy znajdzie się w dobrych rękach. Z przyjemnością zajmiemy się pełną obsługą oraz rozwojem Twojego serwisu www. Tak, aby to on był stawiany za wzór i był obiektem zazdrości pośród wszystkich konkurencyjnych firm.

  Nie czekaj, aż ktoś inny Cię wyprzedzi. Skontaktuj się z nami już teraz i dowiedz się, w jaki sposób możemy Cię wesprzeć.