Menu

Rozwój i obsługa sklepów internetowych wymaga znajomości najnowszych trendów w dziedzinie e-commerce – weźmiemy pod opiekę Twój sklep internetowy.

Zajmiemy się jego rozwojem, zarządzaniem oraz promocją Twojego sklepu tak, aby nasze działania realnie przekładały się na Twoje zyski.

Zamów darmową wycenę

Na co możesz liczyć?

Sprawdź, co znajdziesz w składzie naszych usług związanych z obsługą sklepów internetowych.

 • Nieustanny rozwój

  prowadzimy prace programistyczne, graficzne oraz reklamowe, których celem jest budowanie marki, promocja i podnoszenie sprzedaży

 • Bieżące aktualizacje

  wprowadzamy kluczowe zmiany i modyfikacje, dzięki którym Twój e-sklep jest bezpieczny i w pełni funkcjonalny

 • Pełna ochrona

  zajmujemy się kompleksowym nadzorem oraz zabezpieczaniem sklepu przed awariami, przestojami oraz innymi błędami

Zamów darmową wycenę

Co otrzymujesz w pakiecie?

Dzięki naszej ofercie rozwoju i obsługi sklepu internetowego zyskasz:

Wsparcie od doświadczonych specjalistów

Zapomnij o konieczności odbywania długich rozmów rekrutacyjnych, a tym bardziej – poszukiwania różnych firm lub osób odpowiedzialnych za poszczególne obszary Twojego sklepu.

U nas wszystko załatwisz w jednym miejscu. Zapewnimy Ci kompleksowe wsparcie: marketerów, grafików oraz programistów.

Krótkie terminy realizacji

Jako stałego klienta – Twoje sprawy będą zawsze naszym priorytetem. Do obsługi Twojego sklepu przydzielimy indywidualnego opiekuna, który dopilnuje, aby każde Twoje zgłoszenie zostało rozpatrzone w ekspresowym tempie. Wystarczy szybki kontakt za pomocą maila lub telefonu.

Atrakcyjne ceny i oszczędności

Regularna współpraca jest dla Ciebie opłacalna również ze względów finansowych. Wraz z godzinowym pakietem naszej obsługi otrzymasz wysokie rabaty, które ograniczą Twoje koszty nawet o kilkadziesiąt procent.

Obsługa sklepów internetowych – portfolio

Zobacz, jakie firmy już korzystają z naszego wsparcia.

Gym Wear

Gym Wear / 2020 / Sklepy internetowe / UX/UI

zobacz projekt

Jak to działa?

Sprawdź, jak krok po kroku przebiega współpraca w zakresie rozwoju i obsługi sklepów online.

 • 1. Poznanie Twoich potrzeb

  Zaczniemy od kontaktu, dzięki któremu poznamy Twoje potrzeby. W tym miejscu zachęcimy Cię do uzupełnienia briefu lub odbycia krótkiej rozmowy.

 • 2. Doprecyzowanie szczegółów.

  Na podstawie przekazanych przez Ciebie informacji – zaproponujemy konkretny plan działania oraz przedstawimy wycenę. Gdy je zaakceptujesz – podpiszemy umowę i zaczniemy działać.

 • 3. Bieżąca obsługa.

  Nasi specjaliści będą do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach . Wystarczy, że dasz nam znać, a szybko przystąpimy do zleconych przez Ciebie prac.

Zamów darmową wycenę

Obsługa sklepów internetowych – cennik

Koszty obsługi i rozwoju sklepów internetowych zawsze ustalamy indywidualnie, ponieważ każdy projekt jest całkowicie inny i wymaga indywidualnego podejścia.

Zamów usługi rozwoju i obsługi e-sklepów

+48 518 518 559 biuro@braciakonieczni.pl

Narutowicza 19a / lok. 3, 98-100 Łask

Albo po prostu skorzystaj z formularza dostępnego po prawej stronie 😊.

  Administratorem Twoich danych jest Mateusz Konieczny. Kliknij i dowiedz się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych

  Rozwój oraz bieżąca obsługa sklepów internetowych typu e-commerce. Dlaczego Twój e-sklep tego potrzebuje?

  Z roku na rok, wraz ze zmianami i postępem technologicznym, podążają również zachowania i przyzwyczajenia użytkowników Internetu. Sklepy (a zwłaszcza prowadzona za ich pośrednictwem sprzedaż) stacjonarne ustępują miejsca swoim wirtualnym odpowiednikom (sklepom internetowym). To sprawia, że przedsiębiorcy nie mają wyjścia – i jak najszybciej muszą adaptować się do nowych warunków. Kto tego nie zrobi – prędzej czy później będzie musiał liczyć się z poważnymi konsekwencjami. Liczonymi w dziesiątkach, a nawet setkach tysięcy złotych strat.

  Własny sklep internetowy to bez wątpienia “must-have” dzisiejszych czasów. Jednak samo jego posiadanie wcale nie stanowi gwarancji, że sprzedaż online będzie stała na zadowalającym poziomie. Aby było to możliwe – trzeba spełnić znacznie więcej, czasami trudnych i skomplikowanych warunków.

  Właśnie dlatego, oferta naszej interaktywnej agencji marketingowej została wzbogacona, oprócz projektowania i tworzenia sklepów internetowych, o usługi polegające na pełnej obsłudze oraz rozwoju sklepów internetowych. W ramach naszych działań zapewniamy kompleksowe wsparcie związane zarówno z bezpiecznym prowadzeniem e-sklepu, jego rozwojem (zarówno o nowe funkcjonalności, opcje, jak i asortyment), a także aktywną promocją za pomocą wybranych kanałów (kampanie PPC, pozycjonowanie sklepów internetowych w organicznych wynikach wyszukiwania itp.).

  Zależy Ci, aby Twój sklep internetowy generował sprzedaż i zaczął przynosić oczekiwane zyski? W takim razie nie czekaj i już teraz skontaktuj się z nami!