Menu
O nas
W co wierzymy?

Dostarczamy najwyższej jakości rozwiązania, których potrzebujesz. Zawsze na czas w atmosferze pełnej zaufania, spokoju i dobrej komunikacji.

Zaufanie
Możesz powierzyć nam swój projekt z poczuciem pewności, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik.
Spokój wewnętrzny
Możesz spać spokojnie - wsłuchamy się we wszystkie Twoje potrzeby i zadbamy o to, co dla Ciebie ważne.
Komfort pracy
Naszą specjalnością jest dobra i bezpośrednia komunikacja z klientem, co daje gwarancję sprawnego przepływu informacji i dobrej atmosfery współpracy.
  • 8 LAT DOŚWIADCZENIA
  • 100+ ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW
  • 2 LIDERÓW SPECJALIZUJĄCYCH SIĘ W DWÓCH GŁÓWNYCH FILARACH FIRMY
Opinie klientów

Poznaj opinie naszych klientów.

Profesjonalnie i rzetelnie! A przede wszystkim z życzyliwością do klienta / partnera.

Rafał Stasiak
Rafał Stasiak laskidomkultury.pl / jarmarklaski.pl

Prowadzę firmę od 10 lat i miałem okazję współpracować z wieloma różnymi programistami i agencjami. W takiej współpracy niemal zawsze problemem była utrudniona komunikacja, która ostatecznie wpływała na problemy w realizacji projektu. Bracia Konieczni są tutaj niezwykłym wyjątkiem. Komunikacja z nimi jest na najwyższym poziomie, co nie tylko wpływa na dobrą i pozytywną atmosferę współpracy, ale przede wszystkim na sukces każdego projektu, jaki mam przyjemność z nimi realizować. Polecam z całego serca!

Michał Pasterski
Michał Pasterski lifearchitect.pl / michalpasterski.pl

W imieniu całego biura podróży Kocham Przygodę polecamy skorzystanie z usług Braci Koniecznych. Przez pół roku dwie inny firmy miały problem z wykonaniem naszego zamówienia, aż w końcu udało się nawiązać kontakt z Mateuszem i Kubą, którzy spełnili nasze oczekiwania w 100% .Projekty graficzne przygotowane zostały na najwyższym poziomie, jak również od strony programistycznej. Nie ma dla nich praktycznie rzeczy nie do zrobienia. Przede wszystkim doceniamy znakomity kontakt przez cały okres współpracy co się bardzo ceni w obecnych czasach

Przemysław Sadowski
Przemysław Sadowski kochamprzygode.pl

Fachowość i rzetelność te dwa atuty wyróżniają firmę Bracia Konieczni, szczerze polecam.

Jacek Więclewski
Jacek Więclewski tramway-e-butik.pl

Bracia Konieczni to z pewnością najlepsza ekipa jeśli chodzi o tworzenie stron www pod względem programistycznym oraz graficznym, jaką spotkałem na swojej drodze. To jak dzięki nim działa i wygląda dzisiaj strona portalu worldmaster - Let's Public it mówi zresztą samo za siebie.

Łukasz Cyganowski
Łukasz Cyganowski worldmaster.pl

Polecam Braci w 100%! Identyfikacja wizualna, strona internetowa - wszystko na najwyższym poziomie! Obsługa jak i kontakt z klientem nie mają sobie równych!

Krzysztof Bartosik
Krzysztof Bartosik Autokosmetyka u Krzyśka

Zawodowcy! Polecam!

Mariusz Stawiński
Mariusz Stawiński promees.pl