Mateusz i Jakub Konieczni

Czym się zajmujemy?

Naszą specjalnością jest tworzenie stron internetowych oraz sklepów i aplikacji www. Oferujemy pełen zakres usług od projektowania przez budowę, wdrożenie po obsługę powdrożeniową. Zajmujemy się także promocją internetową w tym pozycjonowaniem w wyszukiwarkach, reklamą płatną w serwisach internetowych i mediach społecznościowych. Oferujemy usługi z zakresu szeroko rozumianej identyfikacji wizualnej oraz reklamy drukowanej, w tym wielkoformatowej.

Nasza historia i doświadczenie

Pracę w branży IT rozpoczęliśmy już podczas zdobywania wykształcenia o tym profilu, zgłębiając tajniki tworzenia stron internetowych od projektowania przez wdrażania do szeroko rozmumianej promocji. Po blisko 10 latach zbierania doświadczenia w branży jako Freelancerzy, postanowiliśmy stworzyć markę Bracia Konieczni. Dziś z dumą oddajemy do Państwa dyspozycji naszą pasję i wiedzę z pełnym przekonaniem o tym, że świadczone przez nas usługi sprostają najwyższym wymaganiom.
Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Dlaczego właśnie my?

Bogate doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży IT. Tworzenie stron internetowych, sklepów i aplikacji www jest naszą pasją. Dbamy jednak o ciągły rozwój. Na bieżąco śledzimy następujące na rynku zmiany. Regularnie bierzemy udział w kursach i szkoleniach, dzięki którym naszych klientów obsługujemy na jeszcze wyższym poziomie.

Najlepsze narzędzia

Podczas pracy korzystamy z najlepszego oprogramowania i systemów, które przyczyniają się do zwiększenia jakości naszych usług.

Młody i ambitny zespół

Do wszystkich zadań podchodzimy z prawdziwym zaangażowaniem, korzystając z nowoczesnych i odważnych rozwiązań.