Menu
O nas
W co wierzymy?

Dostarczamy najwyższej jakości rozwiązania, których potrzebujesz. Zawsze na czas w atmosferze pełnej zaufania, spokoju i dobrej komunikacji.

Zaufanie
Możesz powierzyć nam swój projekt z poczuciem pewności, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik.
Spokój wewnętrzny
Możesz spać spokojnie - wsłuchamy się we wszystkie Twoje potrzeby i zadbamy o to, co dla Ciebie ważne.
Komfort pracy
Naszą specjalnością jest dobra i bezpośrednia komunikacja z klientem, co daje gwarancję sprawnego przepływu informacji i dobrej atmosfery współpracy.
  • 8 LAT DOŚWIADCZENIA
  • 100+ ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW
  • 2 LIDERÓW SPECJALIZUJĄCYCH SIĘ W DWÓCH GŁÓWNYCH FILARACH FIRMY
Opinie klientów

Poznaj opinie naszych klientów.

“Bracia Konieczni delivered modern, unique designs on time, improving the site's usability and functionality...”

Magdalena Majka
Magdalena Majka Marketing Specialist, Tantus Data

Prowadzę firmę od 10 lat i miałem okazję współpracować z wieloma różnymi programistami i agencjami. W takiej współpracy niemal zawsze problemem była utrudniona komunikacja, która ostatecznie wpływała na problemy w realizacji projektu. Bracia Konieczni są tutaj niezwykłym wyjątkiem. Komunikacja z nimi jest na najwyższym poziomie, co nie tylko wpływa na dobrą i pozytywną atmosferę współpracy, ale przede wszystkim na sukces każdego projektu, jaki mam przyjemność z nimi realizować. Polecam z całego serca!

Michał Pasterski
Michał Pasterski lifearchitect.pl / michalpasterski.pl

W imieniu całego biura podróży Kocham Przygodę polecamy skorzystanie z usług Braci Koniecznych. Przez pół roku dwie inny firmy miały problem z wykonaniem naszego zamówienia, aż w końcu udało się nawiązać kontakt z Mateuszem i Kubą, którzy spełnili nasze oczekiwania w 100% .Projekty graficzne przygotowane zostały na najwyższym poziomie, jak również od strony programistycznej. Nie ma dla nich praktycznie rzeczy nie do zrobienia. Przede wszystkim doceniamy znakomity kontakt przez cały okres współpracy co się bardzo ceni w obecnych czasach

Przemysław Sadowski
Przemysław Sadowski kochamprzygode.pl

Bracia Konieczni delivered a visually pleasing, well-performing site that aligned with the client's marketing and sales needs. The team adhered to the established timeline and budget and provided professional insights throughout. Their excellent communication and project management stood out.

Maciej Tomczyk
Maciej Tomczyk Digital Marketing Specialist, CoAction

Bracia Konieczni delivered a flawlessly and fully functional website that met the client's expectations. The service provider ensured excellent project management, finishing all tasks on time. Their creativity, responsiveness, reliability, and immediate support were key elements of their work.

Łukasz Cyganowski
Łukasz Cyganowski Co-Owner, Worldmaster Sp. z o.o.

Bracia Konieczni delivered a new modern and professional website version, which increased traffic by 50%. The team coordinated all tasks, solutions, progress, changes, timelines, and features through Slack, ClickUp, and Google Meet. Moreover, their expertise and responsiveness were remarkable.

Magdalena Maciejewska
Magdalena Maciejewska E-commerce Specialist & Web Implementation PM, 4kraft