Menu

Projektowanie aplikacji internetowych, które zrealizują Twoje założenia biznesowe to zadanie dla nas

Dostarczymy Ci gotowy projekt aplikacji internetowej, idealnie odpowiadającej na potrzeby Twojej firmy oraz jej klientów.

Zamów darmową wycenę

Na co możesz liczyć?

Sprawdź, dlaczego za projekt Twojej aplikacji internetowej powinniśmy odpowiadać właśnie my.

 • W 100% dedykowany projekt, budowany tylko z myślą o Twojej firmie

  bez posiłkowania się “gotowcami” w postaci szablonów, motywów i grafik, bo Twoja aplikacja będzie jedyna w swoim rodzaju

 • Świetny design, unikalny, czytelny, a przede wszystkim odróżniający Cię od konkurencji

  wykorzystamy do tego nasz warsztat, innowacyjne podejście, a do tego najwyższy poziom dopracowania oraz estetyki

 • Specjalistyczne doradztwo, prosto od projektantów z blisko 10-letnim doświadczeniem

  dostęp do cennej wiedzy i wartościowych wskazówek, które otrzymasz od nas na każdym etapie współpracy

Zamów darmową wycenę

Co otrzymujesz w pakiecie?

Projekt aplikacji internetowej, który dla Ciebie wykonamy będzie:

Jedyny i niepowtarzalny

Otrzymasz od nas projekt aplikacji internetowej, której design, funkcjonalności, jak i cała budowa idealnie wpiszą się w Twoje plany biznesowe. Ponadto, zyskasz silny element, który wyróżni Twoją markę na tle konkurentów.

Dopracowany pod kątem użyteczności

Wykonamy go w zgodzie z najnowszymi zasadami user-experience. Zadbamy o to, aby był w pełni czytelny i intuicyjny, a przyszłe korzystanie z aplikacji sprawiało wyłącznie czystą przyjemność.

Dostosowany do użytkowników mobilnych i stacjonarnych

Upewnimy się, że Twoja aplikacja tak samo dobrze sprawdza się na urządzeniach mobilnych (smartfon / tablet) oraz stacjonarnych (laptop / komputer).

Przesłany w wygodnej postaci

Będziemy pamiętać także o osobie, która zajmie się jego wdrożeniem. W związku z czym, cały projekt aplikacji internetowej prześlemy Twojemu programiście w prostej i czytelnej formie, ułatwiającej przyszłe kodowanie.

Projekty aplikacji internetowych – portfolio

Sprawdź, dla jakich firm pracowaliśmy dotychczas oraz jakie aplikacje internetowe wykonaliśmy dla nich do tej pory.

Konfigurator okien

FINTECNIC / 2017 – 2021 / Systemy dedykowane

zobacz projekt

iBuyers.pl

iBuyers / 2020 / Identyfikacja wizualna / Strony internetowe / Systemy dedykowane / UX/UI

zobacz projekt

Jak to działa?

Sprawdź, jak krok po kroku wygląda proces projektowania Twojej aplikacji internetowej.

 • 1. Poznanie Twoich potrzeb.

  Bardzo ważna czynność, od której wszystko się zaczyna. Na początku udostępnimy Ci brief, w którym znajdziesz serię pytań. Na Twoje życzenie możemy również umówić się na rozmowę telefoniczną lub spotkanie, podczas którego porozmawiamy o Twoich wymaganiach.

 • 2. Doprecyzowanie szczegółów.

  Po przeanalizowaniu wszystkiego, wrócimy do Ciebie, aby zadać tzw. pytania doprecyzowujące. Za ich sprawą upewnimy się, że wszystko, co do tej pory ustaliliśmy jest zgodne z prawdą i że na pewno dobrze się zrozumieliśmy ????.

 • 3. Przygotowanie wireframes.

  Następnie, prześlemy Ci wstępną makietę aplikacji, która pozwoli Ci na zapoznanie się z sugerowanym układem oraz założonym designem. Ten krok jest całkowicie opcjonalny.

 • 4. Przedstawienie koncepcji.

  Po upływie ustalonego czasu, udostępnimy Ci wstępny projekt, w ramach którego zapoznasz się z kluczowymi założeniami oraz wyglądem Twojej aplikacji. Następnie, będziemy czekać na Twoje opinie, wskazówki oraz komentarze ????.

 • 5. Dopracowanie projektu.

  Zaraz po otrzymaniu Twoich spostrzeżeń przystąpimy do wprowadzania ewentualnych poprawek oraz przygotowania pozostałych widoków do całej aplikacji.

 • 6. Dostarczenie gotowych plików.

  Po przedstawieniu reszty oraz uzyskaniu Twojej akceptacji, przygotujemy gotowe pliki. Trafią one prosto do Twojego programisty, aby ten mógł zająć się wdrożeniem Twojej własnej aplikacji internetowej ????.

Zamów darmową wycenę

Projektowanie aplikacji internetowych – cennik

Koszty projektowania aplikacji internetowych zawsze ustalamy indywidualnie, ponieważ każdy projekt aplikacji internetowej jest całkowicie inny i wymaga indywidualnego podejścia.

Zamów projekt aplikacji internetowej

+48 518 518 559 biuro@braciakonieczni.pl

Narutowicza 19a / lok. 3, 98-100 Łask

Albo po prostu skorzystaj z formularza dostępnego po prawej stronie 😊.

  Administratorem Twoich danych jest Mateusz Konieczny. Kliknij i dowiedz się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych

  Projekt aplikacji internetowej – dlaczego Twoja firma go potrzebuje?

  W dobie powszechnej digitalizacji oraz przenoszenia się trendów zakupowych z tradycyjnych sklepów do świata online, posiadanie witryny czy e-commerce czasami nie wystarcza. W wielu biznesach nieodzownym elementem okazuje się posiadanie własnej aplikacji internetowej. Programu mającego na celu realizowanie różnych założonych celów. Od prostej sprzedaży, poprzez angażowanie odbiorców, ułatwianie wielu procesów biznesowych, na bardziej skomplikowanym i rozbudowanym działaniu kończąc.

  Jednak bez względu na cel, w jakim tworzy się takie aplikacje, każda z nich powinna odznaczać się konkretnymi cechami – świadczącymi o jej jakości oraz funkcjonalności. Po pierwsze, powinna być unikalna i zgodna z identyfikacją danej marki. Po drugie, w pełni użyteczna, czyli tworzona w duchu tzw. user-experience. Po trzecie, dostosowana do każdego urządzenia, z którego mogą korzystać jej odbiorcy: komputera, laptopa, tabletu, smartfonu itp.

  W naszej agencji projektujemy aplikacje internetowe spełniające wszystkie z wyżej wymienionych cech. Dbamy o ich najwyższą jakość, pełną intuicyjność, a przede wszystkim to, aby realnie odpowiadały i realizowały potrzeby zgłaszane przez naszych klientów.